(JARO 2020) 5. C – SAP

<< zpět

Týden od 8. června

Někteří opozdilci doplnili, co chybělo. A někteří nedoplnili. Zaměstnávaly mě teď přípravy na absolutoria a maturity, takže jsem stihl vyřídit jen některé Vaše odevzdané úkoly. Kdo stále čeká na můj email, prosím ještě o strpení. Pokud jste nedostali urgenci, že máte fofrem něco doplnit, máte klasifikaci v suchu a ozvu se „jen“ ohledně věcného dořešení Vašich projektů absolventských prací.


Týden od 1. června

Většina z vás odevzdala nějakou práci, za kterou mohu dát pěkné známky. Nyní uzavírám klasifikaci, takže za případné pozdější reakce na některé emaily se předem omlouvám.


Týden od 25. května

Do konce května bych rád uzavřel klasifikaci. Kdo nebude mít hotový projekt absolventské práce, nevadí, můžeme ho doladit během června. Oznámkuji Vás na základě dosavadní práce. Takže kdo má v tomto ohledu resty, nechť se napraví…


Týden od 18. května

Posílejte mi své nápady, demoverze, projekty, pište dotazy atd.


Týden od 11. května

Jak má vypadat demoverze absolventské práce: stačí kousek textu k nějakému vybranému tématu, v němž budete správně citovat literaturu a další zdroje informací. Stačí půl stránky, ale může toho být víc. Žádný úvod nebo závěr, prostě ukázka z nějaké budoucí kapitoly. Někteří mi již poslali text, který v budoucnu mohou ve své práci bez problému použít. Pokud stále váháte mezi dvěma tématy, zkuste si k jednomu napsat toto demo, třeba vám to leccos ujasní…

Jak má vypadat projekt absolventské práce (můžete tomu říkat anotace, pokud chcete):


Týden od 4. května

Do konce května od vás potřebuji:

1. projekt (anotaci) absolventské práce (podobu jsme si už ukazovali, ale ještě to zde příště připomenu)

2. demoverzi absolventské práce (zhruba jednu stránku textu, se správnými odkazy na literaturu atd.; také zde budou upřesňující informace, pokud by někdo nevěděl)

Ti z vás, kteří ještě téma hledají, se se mnou mohou individuálně domluvit na pozdějším odevzdání či na jiné podobě. Komu dlužím ještě odpověď na email, měl bych vše dohnat během nejbližších dnů.


Týden od 27. dubna

Komentář k testíčku:


Týden od 20. dubna

Připomínám malý test z minulého týdne. Máte ještě čas do pátku.


Týden od 13. dubna

Malý testíček o citacích a tak. Deadline: 24. dubna.


Týden od 6. dubna

S některými z vás už konzultujeme témata absolventských písemných prací. Kdo ještě nic neposlal, nechť to napraví.


Týden od 30. března

Dostávám už emailem vaše nápady na témata absolventských prací. Mé odpovědi, tipy a postřehy dostanete emailem. Kdo mi ještě nenapsal, připomínám termín: do pátku 3. dubna. Někteří se na mě také vykašlali s bibliografickým záznamem, tak se zdvořile připomínám…


Týden od 23. března

Pošlete mi pracovní název tématu své budoucí absolventské práce, případně více variant, případně nějaký stručný komentář, otázky apod.
Deadline: pátek 3. dubna


Týden od 16. března

Pokud někdo náhodou zapomněl odevzdat bibliografický záznam libovolné knihy (ten úkol na jeden řádek a 1 minutu…), nechť to rychle napraví (a pošle na roman.mlejnek@prgcons.cz).

Kdo se ještě nepodíval na web Citace.com, ať se tam podívá a vyzkouší, jak se s tím pracuje, kdybyste to náhodou někde v dohledné době potřebovali.

Dále rozmýšlejte svá budoucí témata absolventských prací a mapujte zdroje informací, které jsou k dispozici. Příští týden dostanete prostřednictvím této stránky instrukce k dalším úkolům.

<< zpět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *